• ankara evden eve nakliyat

Ankara Sentez Nakliyat Firma Profili

sentez nakliyat

Evden Eve Nakliyat sektöründe 1983 senesinden bu güne hizmet verdiğimiz dönem içinde sayısız kişi, firma ve devlet kuruluşuna taşıma işi yapmış olan Ankara Nakliyat, söz konusu alanda öncü nakliye organizasyonları içerisinde sayılmaktadır.

Müşterilerine yüksek standartlarda ve ayrıca güvenceli taşımacılık sunan Ankara Nakliyat, geçmişten gelen süreklilik içerisinde sağlam referanslar elde etmiştir.

Ankara Nakliyat kurumsal özelllikleri, bölgesel ve iller arası nakliyat alanlarında opere ettiği 2 adet 6 tekerli ve 3 adet 10 tekerli taşıma kamyonu, şehir içi asansörlü taşıma alanında faydanıza sunduğu 3 adet eşya taşıma asansörü kamyonu, ev eşyası koruma hizmetleri amaçlı 1300 metrekare kapalı bölgesi olan, emniyetli antreposu ile ayrıca taşınan her yük ve eşyaya uygun olarak belirlenmiş paketleme malzemeleri depolarından oluşmaktadır. Aynı zamanda firmamızın, hizmet verdiği kişi ve kurumların eşya nakli taleplerine sorunsuz cevap verebilme hedefiyle istihdam ettiği, tümü kendi özel çalışma sahasında pratik sahibi ve deneyimli personel kadrosu bulunmaktadır.

"Hiçbir Eşyanız Hasar Görmesin" sloganıyla, hizmet verdiği müşterilere bir vaat veren kurumumuz, müşterilerinin isteklerinin ekonomik, nitelikli, güvenli bir biçimde ve vaktinde sağlanmasını gerçek kalite politikası bilmektedir.

ANKARA SENTEZ NAKLİYAT İLE YÜKSEK HİZMET KALİTESİ !

EVDEN EVE NAKLİYAT HİZMETLERİ KAPSAMI

Evden Eve Nakliyat, eşyalarınızın zarar görmeden taşınmasının tam temini adına dikkatlice yürütülen bir takım aşamaları içermektedir..