• ankara ofis taşıma

Ankara Ofis ve Büro Taşımacılığı

ofis taşıma

Şirketimiz Ankara Büro Taşımacılığı şirketleri içerisinde güçlü kurumsal özelllikleri ve koşulsuz müşteri memnuniyeti anlayışıyla önde gelen bir organizasyondur.

İş yeri transferi öteki nakliye tiplerinden farklı anlamda çok daha titizlik ve deneyim gerektiren bir nakliye biçimidir.

İş yerinizin taşınması mevzuunda işletmemize ulaştığınızda öncelikle taşıma hizmetlerimizde görevlendirdiğimiz personelimiz adresinize gelir ve ofisinizdeki eşyaları tetkik eder. İnceleme bittikten sonra transfer programı çıkartılır.

Taşıma sırasında nakliyenin daha hızlı ve karışıklıktan uzak olması amacıyla büronuzdaki tüm eşya ve malzemeler bölme bölme nakledilir. evrak dolapları ve mobilyaların söküm işlemleri nispeten düzgün olması nedeniyle şarjlı vidalama tercih edilmektedir. Ofisinizde mevcut olan tüm malzemeler avrupadan getirdiğimiz patpat naylonlara sarılarak ambalajlanır. Evraklar ile masa aksesuarlarıysa kolilere yerleştirilir ve üstlerine açıklayıcı bilgileri yazılmak suretiyle karışıklık önlenir.

Kuruluşumuz ofis taşımacılığı hizmetlerini sigorta kapsamına dahil etmektedir.

Ankara Ofis Taşımacılığı kapsamında senelerdir önder konumunu muhafaza eden kuruluşumuz Ankara Taşımacılık, itimat ve profesyonellikle müşterilerine hizmet vermektedir.

YÜKSEK HİZMET KALİTESİYLE KURUMSAL OFİS TAŞIMACILIĞI !

FİRMA PROFİLİ

Ankara Sentez Nakliyat, Ankara Evden Eve Nakliyat sahasında kaliteli hizmet sunan öncü firmalardan biridir...

Devamı »

REFERANSLAR

Firmamızla taşınmayı seçen müşterilerimizin referansları, çalışmalarımıza yön vermektedir...

Devamı »

YORUMLAR

Hizmet sunduğumuz kişi ve kuruluşlar tarafından şirketimiz hakkında yapılan yorumlar, yaptığımız faaliyetin işaretidir...

Devamı »

EVDEN EVE NAKLİYAT HİZMETLERİ KAPSAMI

Evden Eve Nakliyat, eşyalarınızın zarar görmeden taşınmasının tam temini adına dikkatlice yürütülen bir takım aşamaları içermektedir..