• evden eve nakliyat

Evden Eve Nakliyat Hizmetleri ve Kapsamı

evden eve nakliyat

Evden eve nakliye etkinlikleri, eşya nakli kademelerinin, mobilyalar, beyaz eşya ile farklı ev eşyalarının tahribat görmemesi adına bütün önlemlerin alınması içeriğinde, tertipli bir şekilde tatbik edilmesidir. Taşınacak tüm malzemelerin toparlanması, ambalajlanarak muhafaza edilmesi, nakliye aracı ile taşınıp istenen pozisyonlarına yerleştirilmesi aşamalarını ihtiva eder.

Evden Eve Taşımacılık Ne Anlama Gelmektedir? Ne şekilde Yapılır?

Evden Eve Nakliye, evinizde var olan eşyaların nakledilecekleri eve ulaştırılmasında, evlerinizde bulunan eşyaların hasar görmesini önleyici tedbirlerle birlikte, deneyimli personel tarafından demonte ve montaj işlerinin de yapıldığı profesyonel bir nakliyat düzenidir.

Evden Eve Nakliye İşlemleri

Evden Eve Taşıma basitçe eşyaların nakliyesi manasında yapılabileceği gibi, taşınılacak olan evde eşyaların kurularak kullanıma hazır bir şekle getirilmeleri biçiminde de olabilmektedir.

Evlerinizde bulunan eşyaların zarara izin verilmemesi gayesiyle, bulundukları pozisyonda parçalarına ayırma süreçleri ve ambalajlama işlemleri yerine getirilerek başka bir eve nakliyesi ile tekrar kurulumlarının yapılması ve tasarrufa hazır bir şekle getirilmesi işlemleri evden eve nakliyat süreçlerinin içeriğini oluşturmaktadır.

Nakliye planının en kayda değer kesiti ve vazgeçilmezi konumuna gelen evden eve taşıma, işinin cidden uzmanı bir şirket tarafından yerine getirilmediği taktirde ciddi ve telafisi mümkün olmayan zahmetlere neden olabilmektedir. Eşya ve yüklerinizi taşımaları için verdiğiniz şirketin, mesleğinde uzman ve deneyimli bir ekibi, kapalı ve çelik kasalı evden eve taşıma araçları ve güçlü kurumsal yapısı ile güvenilen bir kurum olması gereklidir.

Evden eve nakliye hizmetinde en başta önem atfedilmesi gereken unsur paketlemedir. Taşınacak möble, teçhizat ve evde bulunan eşyaların, kullanma çeşitlerine göre belirtilen çeşitli ambalaj malzemeleriyle ambalajlanarak taşıma için müsait duruma getirilmeleri uç noktada ehemmiyetlidir.

Nitelikli ve yeterli bir takviyeyle problemsiz bir taşınma gerçekleşecektir. Evden eve nakliye ne demektir? sualini oldukça fazla sayıda insan sormakta ve bu deyimin sadece taşınma şeklinde bilinmesi de tatmin edici olmayan bir malumat şeklinde kabul edilmektedir. Taşınma programında direkt fiiliyata geçmeden evvel, sistemli bir taslak oluşturulmalıdır.

İşletmemizin alanında profesyonelleşmiş ve ayrıca tecrübeli personeli desteği ile, taşınmanın tüm külfetinden kolaylıkla uzak kalabilir ve herhangi bir sorunla karşılaşmadan yeni belirlediğiniz mekana tüm eşya ve malzemelerinizi taşıyabilirsiniz.


Evden Eve Nakliyat Hizmetleri Çevresinde Yerine getirilen İşlemler

- Ekspertiz: Nakliye planlamasının tam manasıyla düzgün ifa edilebilmesi doğrultusunda taşınacak mekanda tetkik anlamı taşıyan ve ayrıca organisazyonumuzun ücret almadan sunduğu ekspertiz aşamasından faydalanabilirsiniz.

- Nakliyat sigortası: Taşıma sigortası, eşyalarınızı transfer faaliyetleri sırasında ihtimal dahilinde olan ve hesap edilmeyen hallere ve zararlara karşı garanti altına alır.

- Sökme ve Monte: Evde bulunan eşyaların düzgün şekilde paketlenmeleri, nakil aracına muntazam istiflenebilmesi ve hasar görmeden taşınması amacıyla sökme hizmetleri tarafımızdan yapılmaktadır. Bununla birlikte Elbise dolapları gibi parçalarına ayrılarak nakliyesi yapılan mobilyalarınız, taşındıkları yerde belirlediğiniz biçimde pozisyonlandırılarak yeniden ekibimizce kurulumları yapılır.

- Ambalaj ve Tüm eşyaların paketlenmesi: Taşınacak mekanda olan tüm materyaller ve diğer eşyalar için eşya çeşitlerine göre seçilmiş ambalaj materyali kullanılarak sarım alternatifleri uygulanmaktadır.

- Taşıyıcı araca istifleme: Sökümleri ve sarımları yapılan möble ve eşyalarınızın transferi sırasında zarara karşı alınabilecek en ciddi önlem, taşıma aracına istiflenerek yüklenmesiyle mümkün olur.

- Eşyaların yerleştirilmesi: Yeni mekana nakledilen ve kurulumları yapılan eşya ve malzemeleriniz tarafınızdan belirleyeceğiniz konumlarına yerleştirilir ve kullanımınıza uygun duruma getirilir.

- Eşya depolama: Eşya barındırma programı bulunan kuruluşumuzla bağlantı kurarak lüzumlu olan saklama depolarınızı isteyebilir, birinci sınıf ve güvenli eşya barındırma hizmeti alabilirsiniz.

Kurumumuzca Evden eve nakliyat faaliyetleri alanında özellikle eşya emniyetliliği konusuna etraflıca özen gösterilir. Organize bir teşekkül olmanın getirdiği uzman görüş sonucunda, taşınan malzemelerin kaybolması veya tahrip olması gibi hallerin engellenmesi sağlanır.

Evden eve nakliyat fiyatları konusunda kuruluşumuzun her bütçeye elverişli fiyatlandırma aranjmanı neticesinde, her şahıs kolayca bu hizmeti kullanabilecektir. Eşya ve yüklerinizin sıkıntısız bir biçimde ve emniyetli şartlar çerçevesinde sevk edilmesi ve konumlandırılması için, işletmemize sürekli olarak güvenebilirsiniz.

EVDEN EVE NAKLİYAT İHTİYACINIZDA SENTEZ NAKLİYAT YANINIZDA !

FİRMA PROFİLİ

Ankara Sentez Nakliyat, Ankara Evden Eve Nakliyat sahasında kaliteli hizmet sunan öncü firmalardan biridir...

Devamı »

REFERANSLAR

Firmamızla taşınmayı seçen müşterilerimizin referansları, çalışmalarımıza yön vermektedir...

Devamı »

YORUMLAR

Hizmet sunduğumuz kişi ve kuruluşlar tarafından şirketimiz hakkında yapılan yorumlar, yaptığımız faaliyetin işaretidir...

Devamı »

EVDEN EVE NAKLİYAT HİZMETLERİ KAPSAMI

Evden Eve Nakliyat, eşyalarınızın zarar görmeden taşınmasının tam temini adına dikkatlice yürütülen bir takım aşamaları içermektedir..