• ankara eşya depolama

Depolama | Ankara'da Güvenli Eşya Depolama

eşya depolama

Depolama, işletmemizin icra ettiği nitelikli hizmetler arasında bulunmaktadır. Depolama, herhangi bir malzemenin (mesela arabalar ve motosikletler, büro eşya ve malzemeleri, konutlarınızda mevcut bulunan eşyalar, atamayacağınız fazla eşyalar, önemli kutular ve buna benzer malzemeler) kapalı antrepolarda ve kendine özgü depolama sandıklarında barındırılması faaliyetidir.

Kurumumuz, Ankara'da evden eve nakliyat ve büro taşıma işlemleriyle beraber, müşterilerinin gereksinimleri çevresinde ekonomik bedellerle belli süreliğine eşya barındırma işlemleri de sunmaktadır. Senelik ya da daha fazla zaman kapsamlı eşya muhafaza sözleşmelerinde tek sefere mahsus olacak şekilde nakliye bedelsizdir.

Günün her saatinde güvenlik sistemleri tarafından korunan antrepolarımız, yangın çıkması, çalınma ve bu paraleldeki sakıncalı durumlara karşın da sigorta kapsamındadır.

Şirketimizce uygulanan eşya eşya depolama maliyetleri, fazlasıyla makuldür. Daha sonra ekstra maliyet tahakkuk ettirilmemektedir. Bütün ücretlendirme, önceden müşterilerimize söylenmektedir. Hizmet sunduğumuz birey ve kurumların memnuniyetlerinin hedeflendiği depolama faaliyetlerinde, lüzumlu olan tüm öğeler kuruluşumuzca planlanmıştır.

ANKARA'DA 7/24 GÜVENLİ EŞYA DEPOLAMA !

FİRMA PROFİLİ

Ankara Sentez Nakliyat, Ankara Evden Eve Nakliyat sahasında kaliteli hizmet sunan öncü firmalardan biridir...

Devamı »

REFERANSLAR

Firmamızla taşınmayı seçen müşterilerimizin referansları, çalışmalarımıza yön vermektedir...

Devamı »

YORUMLAR

Hizmet sunduğumuz kişi ve kuruluşlar tarafından şirketimiz hakkında yapılan yorumlar, yaptığımız faaliyetin işaretidir...

Devamı »

EVDEN EVE NAKLİYAT HİZMETLERİ KAPSAMI

Evden Eve Nakliyat, eşyalarınızın zarar görmeden taşınmasının tam temini adına dikkatlice yürütülen bir takım aşamaları içermektedir..